Ota yhteyttä

Toimitusjohtaja

Arto Hakala 0400 894 991 arto.hakala@nb-seina.fi

Tuotantopäällikkö

Tommi Hakala 0400 538 249 tommi.hakala@nb-seina.fi

Tarjouspyynnöt / vuosisopimukset/ tarjouslaskenta

Sari Hakala 0400 486 083 sari.hakala@nb-seina.fi

Hormien tarjouspyynnöt

Niko Sahlström 044 493 7927 hormit@nb-seina.fi

Hormit

Pinja Suontaka ja Niko Sahlström 044 493 7927/Niko Sahlström 040 410 1305/Pinja Suontaka, vanhempainvapaalla niko.sahlstrom@nb-seina.fi

Hormisuunnittelu

Vesa Hakala 0400 646 847 vesa.hakala@nb-seina.fi

Materiaalihankinnat

Sanna-Kaisa Silén 044 5545753 sanna-kaisa.silen@nb-seina.fi

Taloushallinto

Tuuli Hakala-Karhu 040 845 9431 sari.hakala@nb-seina.fi

Myyntilaskut

Mia Salonen 0440 819 975 mia.salonen@nb-seina.fi

Ostolaskut

Marja Lehtonen 044 491 8319 marja.lehtonen@nb-seina.fi

Työnjohto

Alari: 0400 393 440 Janek: 044 493 5544 tyonjohto@nb-seina.fi
Joona Kuntonen 044 777 3619 joona.kuntonen@nb-seina.fi

Kuljetustilaukset

Movere Oy 020 471 7078 elementit@movere.fi

Elementtien toimituskyselyt

tilaukset@nb-seina.fi

NB-Seinä Oy

Läyliäistenraitti 710,
12600 Läyliäinen

Y-tunnus: 0982208-6

Verkkolaskutus

NB Seinä Oy verkkolaskutusohje  2.2.2022

 AMJ tuotannon verkkolaskutusohje_12-10-2021

Verkkolaskuosoite: 003709822086
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: OpenText Oy

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta.

Paperiset ostolaskunne  osoitteeseen:

NB-Seinä OY
PL 117
40011 HEEROS PALVELUT

Kaiken muun materiaalin pyydämme lähettämään  osoitteeseen:

NB-Seinä Oy
Läyliäistentie 710
12600 LÄYLIÄINEN

etunimi.sukunimi@nb-seina.fi tai toimisto@nb-seina.fi

Yhteistyöterveisin,
Arto Hakala

 

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.