Ota yhteyttä

Tarjouspyynnöt / vuosisopimukset

Sari Hakala 0400 486 083 sari.hakala@nb-seina.fi

Tuotantopäällikkö

Tommi Hakala 0400 538 249 tommi.hakala@nb-seina.fi

Kuljetustilaukset

Movere Oy 020 471 7078 elementit@movere.fi

Elementtien toimituskyselyt / Hormien suunnitteluohjaus

Pinja Hakala 040 4101305 pinja.hakala@nb-seina.fi

Hormisuunnittelu

hormisuunnittelu@nb-seina.fi

Materiaalihankinnat

Sanna-Kaisa Silén 044 5445753 sanna-kaisa.silen@nb-seina.fi

Työnjohto

Alari: 0400 393 440 Urmas: 040 588 9392 tyonjohto@nb-seina.fi

Laskenta

Joona Kuntonen 044 777 3619 joona.kuntonen@nb-seina.fi

Talous- ja laskutusasiat

Tuuli Hakala 040 845 9431 tuuli.hakala@nb-seina.fi

Toimitusjohtaja

Arto Hakala 0400 894 991 arto.hakala@nb-seina.fi

NB-Seinä Oy

Läyliäistenraitti 710,
12600 Läyliäinen

Y-tunnus: 0982208-6

Verkkolaskutus

Lataa tästä tiedote verkkolaskutuksesta (PDF)

Verkkolaskuosoite: 003709822086
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta.

Paperiset ostolaskunne jatkossa osoitteeseen:

NB-Seinä Oy
C/O TNM-Consulting Ky
Mäntsäläntie 1-3
04600 Mäntsälä

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.