Ota yhteyttä

Toimitusjohtaja

Arto Hakala 0400 894 991 arto.hakala@nb-seina.fi

Tuotantopäällikkö

Tommi Hakala 0400 538 249 tommi.hakala@nb-seina.fi

Tarjouspyynnöt / vuosisopimukset

Sari Hakala 0400 486 083 sari.hakala@nb-seina.fi

Tarjouslaskenta

Arvo Ianes arvo.ianes@nb-seina.fi

Hormien suunnittelun ohjaus/tarjouspyynnöt

Pinja Suontaka 040 410 1305 pinja.suontaka@nb-seina.fi

Hormisuunnittelu

Vesa Hakala 0400 646 847 vesa.hakala@nb-seina.fi

Hormisuunnittelu

hormisuunnittelu@nb-seina.fi

Materiaalihankinnat

Sanna-Kaisa Silén 044 5545753 sanna-kaisa.silen@nb-seina.fi

Työnjohto

Alari: 0400 393 440 Urmas: 040 588 9392 tyonjohto@nb-seina.fi

Taloushallinto

Tuuli Hakala-Karhu/vanhempainvapaalla 0400 486 083/ Sari Hakala 040 845 9431/ Tuuli Hakala-Karhu sari.hakala@nb-seina.fi

Myyntilaskut

Mia Salonen 0440 819 975 mia.salonen@nb-seina.fi

Ostolaskut

Marja Lehtonen 044 491 8319 marja.lehtonen@nb-seina.fi

Kuljetustilaukset

Movere Oy 020 471 7078 elementit@movere.fi

Elementtien toimituskyselyt

tilaukset@nb-seina.fi

NB-Seinä Oy

Läyliäistenraitti 710,
12600 Läyliäinen

Y-tunnus: 0982208-6

Verkkolaskutus

NB-Seinä Oyn verkkolaskutusohje

 AMJ tuotannon verkkolaskutusohje_12-10-2021

Verkkolaskuosoite: 003709822086
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Käyttäkää laskujen reititykseen yllä mainittua verkkolaskuosoitetta ja välittäjän tunnusta.

Paperiset ostolaskunne jatkossa osoitteeseen:

NB-Seinä Oy
C/O Rantalainen Mäntsälä
Mäntsäläntie 1-3, 2.krs
04600 Mäntsälä

tai s.postitse
mantsala.toimisto@rantalainen.fi

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.